Forum sojuszu Shott

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-02-22 13:25:37

Michem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 31
Punktów :   

off sojuszu

Splendid wysunął propozycję aby zbudować off'a sojuszu
każdy z nas ma jakiegoś off'a ale off'ów nie można połączyć tak jak def'a
dlatego u
gosc2
w osadzie   03. Masteramon (32 | -189)
będzie budowany off

co o tym sądzicie

Offline

 

#2 2009-02-22 13:36:33

Tordem

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: off sojuszu

Jestem tu nowa i ciężko się przemądrzać, ale nie jestem pewna co do tego pomysłu, deff zawsze się przyda i rozsyłanie go do różnych osad, ale nie wiem jak ma wyglądać wspólny off, będziemy ustalać i go rozsyłać do wszystkich atakujących naszych sojuszników?? Trzeba ustalić jakieś zasady i składki. Czekam na dalsze info

Offline

 

#3 2009-02-22 14:00:08

Travix

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-21
Posty: 6
Punktów :   -1 

Re: off sojuszu

Jestem zdecydowanie na nie.
1) Brałem udział w takich "akcjach " w poprzednich edycjach i zawsze kończyło się klapą. Wojsko dziwnie przepadało bądź o zgrozo zostało przyłapane w osadzie i zniszczone.
2) Na tym etapie gry mając min 2-3 osady każdy powinien rozglądnąć się za jakimś bezpiecznym croopem i rozpocząć masową produkcje wojska. Więc nasz sojuszowy off, wcale nie będzie większy niż armie pojedyńczych graczy
3) Wymaga to regularności w wysyłaniu surowca a z tym jest bardzo ciężko, nawet osoby spędzające dużo czasu przed komputerem nie są wstanie zapewnić regularnych dostaw...
4) To tylko moja egoistyczna opinia, ale nie chce inwestować w coś z czego nie jestem w stanie w żaden sposób skorzystać i nie zgadzam się z tym. Wolę tę surke przeznaczyć na produkcję własnego wojska które sam kontroluje i nawet w razie wpadki pretensję będę miał tylko do siebie.

Offline

 

#4 2009-02-22 14:09:48

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: off sojuszu

Też jetem na nie:P Jak grałem w poprzedniej edycji, wojsko na które się składaliśmy było używane do partykularnych interesów osoby u której ów wojsko stacjonowało tzn.grabieże itd. Poza tym uważam także że nie ma sensu budować takiego wojska:P Po pierwsze jesteśmy daleko od siebie a po drugie takie wojsko nie będzie w stanie pokonać ewentualnego silnego agresora, więc moim zdaniem jest to strata czasu i surowców:p

Offline

 

#5 2009-02-22 14:14:19

Michem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: off sojuszu

a ja uważam że wojsko kture karzdy z nas robi jest silne ale ile wyszkoli kazdy z nas tego offa po 5k
a jeśli wspulnymi siłami wyszkolimy 20 30 tysięcy jednostek to możemy coś zdziałać

Offline

 

#6 2009-02-22 17:34:48

arrow

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: off sojuszu

off-zdecydowanie nie.
co do deffa- zdecydowanie tak.
patrząc na mapę- sojusz układa się praktycznie w dwóch lokalizacjach.proponuję w obu stworzyć deffy- o ile myślimy o cudaku.

Offline

 

#7 2009-02-22 17:35:15

Splendid

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 28
Punktów :   

Re: off sojuszu

Plan jest prosty przesyłamy surke dopiero gdy osada u gość 2 bedzie rozwinięta nie wcześniej godzinna produkcja wszystkich osad raz dziennie przez 7 dni w tygodniu wojsko będzie użyte w najważniejszych akcjach żadnych powtarzam żadnych  grabieżach lub w inny sposub przynosząc kozyści jednemu graczowi a nie sojuszowi o tajkiego offa będzie mugł poprosic każdy ale nikt nie otrzyma pomocy gdyż odpowieć jest prosta możemy włączyć sie w wyścigu  o cuda to nie jest czcze gadanie to jest prawda nawet tacy "amatorzy" jak my mogą sie włączyć w coś takiego  jak cud mamy jeszcze co najmniej 130 dni na budowe swoich i sojuszowej armii  oraz infrastruktury

jeśli macie jakiechś spostrzeżenia piszcie na PW

Offline

 

#8 2009-02-22 19:02:20

Triodante

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 19
Punktów :   

Re: off sojuszu

Michem napisał:

a ja uważam że wojsko kture karzdy z nas robi jest silne ale ile wyszkoli kazdy z nas tego offa po 5k
a jeśli wspulnymi siłami wyszkolimy 20 30 tysięcy jednostek to możemy coś zdziałać

eee bez przesady ja po 3 tygodniach gry mam ponad 5k offa w przyszłej stolicy a szybkość produkcji z każdym dniem się zwiększa , off 20-30 k każdy bez problemów powinien wyszkolić sam.
Zbiórki na Off sojuszowy jest dobra ale uważam że powinien być przeznaczony na określony cel taki jak  przejęcie wioski natarów , planów , atak na cud wroga -  na takie zbiórki bym się zgodził.

Wspólny off na atakowanie wrogów sojuszu myślę że nie spełni oczekiwanych rezultatów ,  odległości jakie nas dzielą bez problemów pozwolą na ustawienie defa ….. i po offie 

Offline

 

#9 2009-02-24 12:14:43

Arutha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: off sojuszu

Zgadzam sie z Travix`em w poprzednich edycjach uczestniczyłem w składce na taki off ale nic z tego nam nie przyszło po jakichś działaniach politycznych rozwiązano nam sojusz i po offie. A bedąc w innym sojuszu nawet posmakowałem go na własnej skórze.
Jestem zdecydowanie na NIE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.animeschool.pun.pl www.nieuki.pun.pl www.fir2010.pun.pl www.shiroame.pun.pl www.h2ojustaddwater.pun.pl