Forum sojuszu Shott

Opis forum

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-02-21 17:01:30

Tordem Podanie do sojuszu

Gość

Tordem podanie do sojuszu

1.Liczba populacji.                                                1550
2.Ranking pop/off/deff.                                                   1911/1667/2215
3.Data rejestracji.                                                          15,12,2008
4.Wojsko liczone w zjadanym zbożu(% populacji).             200%
5.Czy ktoś cię atakuje.                                                    Nie
6.Jeżeli tak to jak często to robi.                                       -
7.Czy kradnie ci jakies surowce i zabija jednostki.              -
8.Coś od siebie.                                                              Gram w 2 edycje speeda, zbyt dużo siedze przy grze i  staram się rozwinąć lepiej niż w poprzedniej edycji, którą zaczełam w połowie. Myślę, że ciężko się na mnie zawieść, a wszystkie warunki dotyczące gry i konta staram się jak najszybciej spełniać

9.Co dasz sojuszowi.                                                       Myślę, że pkt w rankingu no i pomoc w akcjach,
                                                                                     nie lubie zmieniać sojuszy
10.Czego od nas oczekujesz.                                            Zgrania i konsekwentnego rozwoju
11.Link do profilu                                                            http://speed.travian.pl/spieler.php?uid=9118
12.Jak ocenisz swoje eko ??                                             dobrze
13.Mowa motywacyjna.                                                    Jestem osobą grającą praktycznie non stop, nie zmieniam sojuszy i konsekwentnie się rozwijam, szybko rozwijam wojsko i staram się jak najlepiej rozwinąć eko i zbudować kolejne osady, a do każdej dopasować dolnike. Konsekwentnie atakuje ponad 30 graczy w tym z ponad 20 mam codziennie zadowalającą ilość surki Przyjmuje wszystkie warunki i konsekwentnie je wypełniam. Stawiam gównie na rozwój, choć ostatnio musiałam odbudować wojo. Zresztą sprawdźcie moje konto sami. Pozdrawiam i czekam na szybką odp.

 

#2 2009-02-21 17:43:09

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Tordem podanie do sojuszu

Ładnie:P

Offline

 

#3 2009-02-22 13:12:38

Michem

Administrator

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 31
Punktów :   

Re: Tordem podanie do sojuszu

po konroli mówie tak

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.weight-loss.pun.pl www.p-metin2.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.shahid-kapoor.pun.pl