Forum sojuszu Shott

Opis forum


#1 2009-02-22 22:47:54

Mantis

Gość

Podanie

1.Liczba populacji. 1105
2.Ranking pop/off/deff.2350.
3.Data rejestracji.24,12,08
4.Wojsko liczone w zjadanym zbożu(% populacji). Do obgadania,o niektórych sprawach się nie rozmawia...
5.Czy ktoś cię atakuje. Tak,ale raczej różne osoby z różnych sojuszy.
6.Jeżeli tak to jak często to robi. Hmm,3-5 razy dziennie.
7.Czy kradnie ci jakies surowce i zabija jednostki. Nie,sporadycznie mu się trafi...ale to raczej musi mieć szczęście:)
8.Coś od siebie. Postanowiłam trochę konkretniej grać,poza tym mój chłopak i brat postanowili mi pomóc...więc jest zdecydowanie łatwiej:)
9.Co dasz sojuszowi. To,co sojusz w rozsądnych granicach będzie wymagać.
10.Czego od nas oczekujesz. Dobrej zabawy i miłej atmosfery.
11.Link do profilu http://speed.travian.pl/spieler.php?uid=22730
12.Jak ocenisz swoje eko ?? Nie narzekam,tendencja wzrostowa:)
13.Mowa motywacyjna. Czyny,nie słowa...

WAŻNE:
Jeżeli atakuje cię ktoś z koalicji LOST to nawet nie pisz !!!!!

Pokażcie mi jednostkę aktywną,mającą przyrost i starającą się,którą nie odwiedza LOST...;P

 

#2 2009-02-22 23:02:28

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie

A ile masz woja?? Możesz śmiało napisać- tu są sami swoi, ale jeżeli zamierzasz znaleźć schronienie w naszym sojuszu to niestety źle trafiłaś:PPP

Offline

 

#3 2009-02-23 19:07:29

Mantis

Gość

Re: Podanie

Obecnie nie posiadam wojska, gdyż jest ono regularnie wybijane. Ale proponuję żebyście przyjęli mnie na okres próbny- tydzień. Będziecie mogli wtedy zobaczyć jak szybko się rozwijam, czy jestem aktywna i w piątek na pewno pochwalę się sporym wojskiem. Jeśli nie spełnię waszych wymagań to pożegnamy się i nie będę miała pretensji.

 

#4 2009-02-23 19:20:38

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie

Sorry, ale wymagania to wymagania. Nie robimy wyjątków a wojsko to podstawa:P Tak więc jak będziesz miała z 2000woja, czyli coś koło 200% i nikt nie będzie cię atakować to napisz:P Pzdr

Offline

 

#5 2009-02-23 20:56:08

Mantis

Gość

Re: Podanie

Rozumiem,chodź nie jest to dla mnie do końca zrozumiałe...już spieszę z wyjaśnieniem dlaczego:)
Jestem on-line(jako postać,bo nie jako osoba,łącznie gramy w trzech),ok 15 h na dobę(dla mnie i brata rozrywka,dla chłopaka praca przed kompem). Jeśli taka osoba się Wam nie przyda i nie jesteście w stanie zaufać,że przekonam Was do siebie osobą,ale także ekonomią i wojskiem po bardzo krótkim czasie,to trudno...nic więcej zrobić nie mogę.Po prostu szukam dobrej grupy do tego,aby rozwój był szybszy i bardziej bezpieczny:)
Życzę Wam powodzenia.

Pozdrawiam Mantis

 

#6 2009-02-23 22:16:29

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie

Rozumiem, ale mam nadzieję że Ty też zrozumiesz naszą decyzję;p Nie możemy robić wyjątków:P Doceniamy że starasz się itd ale niestety argumenty o armii są silniejsze:P W naszym sojuszu nie ma osoby która nie miałaby przynajmniej 200% armii, dlatego też owszem, moglibyśmy wziąć cię na próbę ale tylko wtedy gdybyś miała ewentualnie 150% armii i nie miała ataków:P To wtedy tak:P poza tym o ile dobrze zrozumiałem z kontekstu podania, atakują cie agresorzy z LOST:P A my z założenia nie przyjmujemy kogoś kto ma z nimi na pieńku:P Więc sorry, ale niestety nie możemy cię przyjąć:(
Musiałabyś tak jak wcześniej napisałem, zwiększyć armię do wymaganego minimum czyli 200% oraz uregulować stosunki z sąsiadami:p
Pzdr

Offline

 

#7 2009-02-23 22:27:15

Mantis

Gość

Re: Podanie

To może tak: ja się dorabiam armii...i się odezwę:)
A co do znajomych z LOST...nie sądzę,że mamy na pieńku,po prostu oni bardzo nie chcą,żebym miała jakieś wojsko...ale cóż...chcąc coś udowodnić zaciskam "pasa"...i do zobaczenia jeszcze w tym tygodniu:)

 

#8 2009-02-23 22:34:12

Aecjusz

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-02-19
Posty: 29
Punktów :   

Re: Podanie

Miejmy nadzieję:P Tak czy inaczej życzę powodzenia w grze:) no i szczęścia naturalnie:)
W takim razie do usłyszenia:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.adm2grupa.pun.pl www.shahid-kapoor.pun.pl www.multiplayer-online.pun.pl www.nolajf.pun.pl www.weight-loss.pun.pl